Vitajte na  stránke slimačej farmy 

 HELIX

Korene nášho príbehu siahajú do roku 2017, kedy sme sa rozhodli pre niečo nové, zaujímavé a predovšetkým nie každodenné. 

Spočiatku sme začínali so skúšobným chovom a vďaka štvorročnej tvrdej práce sme sa naučili ako na to. Náš chov sa zameriava na slimáky z rodu Helix Aspersa Maxima. Ich druh je veľmi špecifický. 

Ide o africké slimáky, ktorým sa vďaka našim výborným klimatickým podmienkam dobre darí. Momentálne pracujeme na tom, aby sme Vás oboznámili s výsledným efektom našej práce, a to s našimi výrobkami. 

Pre Slovensko ako našu domovinu, konzumácia daného druhu je niečím výnimočným. História pokrmu siaha až do samotného predvojnového obdobia, kedy slúžil ako pochúťka v oblasti našej Starej Bratislavy. Rôzne produkty a špeciality sú typickejšie pre štáty obmývané morom, no na spríjemnenie našich všedných dní sa presuňme do našich kuchýň, obývačiek či záhrad a vychutnajme si spoločne tú očarujúcu chuť. 

V spolupráci s našimi zahraničnými partnermi sme si pre Vás pripravili delikátne produkty rôznych druhov, o ktorých sa dozviete viac na našej stránke. Výrobu produktov zabezpečuje certifikovaný výrobca , ktorý sa špecializuje iba na výrobu týchto produktov. 

Tak ako nám záleží na kvalite výrobkov a na vašej spokojnosti Vám garantujeme to najlepšie. Naša fantázia a odhodlanosť vytvoriť niečo atypické a predsa plné lásky nás zaviedla až k finálnej verzii našich výrobkov. 

Naša ponuka je bohatá na rôzne chute, ktoré si môžete užiť aj v rámci osláv, či len tak pod zub. K dobrému jedlu samozrejme nesmie chýbať aj lahodný sekt, či kvalitné vínko. 

Myslíme aj na vašich milovaných, a preto sme si pre Vás pripravili aj darčekové balenia, s ktorými môžete potešiť svojich priateľov či známych. Sú to jedinečné produkty, ktoré budú tak ako pre Vás, tak aj pre vašich blízkych skutočným prekvapením. Prajeme dobrú chuť.