Slimáky v zeleninovej marináde

Predvianočná zľava

Bohatá porcia mäsa, ktoré ucítite v každom súste, doplnená o vyváženú chuť zeleninovej marinády, pripomínajúcej chuť domáceho leča dobrých letných dní.

Zloženie: slimačie mäso Helix Aspersa Müller 65%, mrkva, pór 13%, klíčky z fazule mungo, hrášok, biela kapusta, karfiol, červená paprika 5%, šampiňóny 4%, mladé hrachové struky 4%, paradajková marináda s bazalkou, soľ.

Skladujte v suchu pri teplote do 30 °C, chráňte pred priamym slnečným svetlom, po otvorení uchovajte v chlade a spotrebujte do 3 dní. 

Výrobok zo slimákov, konzerva. Hmotnosť 110g.

7,50 € 8,50 €

Popis a servírovanie

Takto pripravené mäso v marináde je vhodné pre začínajúcich milovníkov slimačieho mäsa ale určite nie len pre nich. Garancia našich produktov spočíva v ich lahodnej, jemnej a novej chuti. Na zvýraznenie a obohatenie chuti vám odporúčame rôzne bylinky podľa vášho výberu, no nechajte sa uniesť prenikavou chuťou bazalky.

Tento typ produktu môžete podávať ako predjedlo s čerstvým chrumkavým pečivom alebo aj ako hlavné jedlo so širokým výberom talianskych cestovín. Jedná sa o veľmi obľúbený druh slimákov Talianskej kuchyni podávaný na rôzne spôsoby.

V talianskej kuchyni nemožno odpustiť kvalitné víno. K tejto pochúťke odporúčame z červených odrôd  Cabernet franc, Rulandské modré a tiež talianske šumivé Lambrusco.

Vyskúšajte sami alebo prekvapte vašich blízkych.