Sušené slimačie mäso

Predstavujeme Vám nové produkty. 

Sušené slimačie mäso je úplne nová rada produktov, ktorú prinášame na slovenský trh a ľahko ho môžete zakúpiť priamo tu, cez náš e-shop. Sušené hovädzie mäso je dobre známa pochutina, čo tak vyskúšať naše sušené slimačie mäso? Nielen že Vás nasýti, ale okrem toho aj výborne chutí. Niet preto divu, že momentálne patria medzi naše top produkty. Odporúčame ho ako oživenie stola pre vaše oslavy, alebo aj pre doplnenie energie pred túrou či športovou aktivitou. Ponúkame ich samostatne a tiež aj v darčekových baleniach, v štyroch rôznych variantách chutí. S týmito netradičnými delikatesami určite prekvapíte svojich hostí či blízkych a výborne sa hodia ako originálny darček.


Sušené slimačie mäso s cesnakom

Ak máte radi jemné podtóny cesnaku, potom Vám odporúčame túto príchuť. Pomer mäsa a ingrediencií je presne taký, aby Vám ulahodil a cesnak nepôsobil rušivo. Zabudnite na klasiku a prekvapte vaše chuťové bunky niečím novým a nepoznaným

Podávajte s bielym vínom Chardonnay alebo s červeným Cabernet Sauvignon. 

Zloženie: sušené slimačie mäso Helix Aspersa Maxima, červené víno, cibuľa (max. 10%), cesnak 5%.

Ideálny ako darček - ponúkame aj v darčekovom balení. 


Sušené slimačie mäso s medom a chilli

Pri tomto produkte dominuje sladko pikantná príchuť, ktorá Vás donúti nachvíľu zastaviť a vychutnať si prítomný okamih. Chilli nepáli, ale je príjemne pikantné a med ho dopĺňa svojou sladkosťou. Ak ste aj Vy, rovnako ako my milovníkmi tejto chute, nie je čo riešiť.

Odporúčam podávať s bielym vínom Savignon Blanc alebo s červeným Cabernet Sauvignon.

Zloženie: sušené slimačie mäso, červené víno, med 15%, cibuľa (max. 10%), chilli. 

Ideálny ako darček - ponúkame aj v darčekovom balení. 


Sušené slimačie mäso s barbeque

BBQ omáčku máme iste všetci spojenú s príjmenými chvíľami strávenými s blízkymi pri letnej grilovačke. Jej nezameniteľná príchuť, dominuje práve pri tomto výrobku a nadchne nejdného z Vás. Podávajte s kvalitným vínom podľa chuti.

Naše odporúčanie je Ryzling rýnsky, Chenin Blanc z bielych vín a alebo Cabernet moravia alebo Shiraz z červeným vín.

Zloženie: sušené slimačie mäso, červené víno, cibuľa (max. 10%), barbeque 5%.

Ideálny ako darček - ponúkame aj v darčekovom balení. 


Sušené slimačie mäso s čokoládou

Ako dôkaz toho, že sa nebojíme ponúkať aj odvážnejšie kombinácie, máme pre Vás v ponuke aj niečo pre milovníkov sladších pochutín. Kombinuje sladkú ale aj slanú príchuť. Ideálna pochúťka na posedenie s priateľmi alebo ako neobyčajný darček. Aby ste si chuť čokolády a slimačieho mäsa vychutnali čo najplnšími dúškami, doporučujeme najskôr čokoládu nechať rozpustiť a až potom sa zahryznúť do lahodného mäsa.

Ideálne je podávať s kvalitným vínom. Z bielych odrôd odporúčame Ryzling rýnsky a z červených  Cabernet sauvignon, Dunaj alebo Merlot

Zloženie: sušené slimačie mäso, červené víno, čokoláda 70% (kakaová hmota, cukor, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, kakaové maslo, emulgátory (sójový lecitín, polyglycerol-polyricin-oleát), vanilkový extrakt BOURBON MADAGASCAR) 30%, cibuľa (max. 10%).

Ideálny ako darček - ponúkame aj v darčekovom balení.